Реклама


Потребителски Вход





Забравена парола
Нямате достъп?
Регистрирайте се!!!
Наши приятели

Казанлък Инфо
Guide-Bulgaria.com
Огоста.com
Бургас
Стара Загора
Бургас Футбол
Гълъбово.net

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!  

За най-добър изглед на нашият сайт препоръчваме използването на:Foxkeh banners for Firefox 2

Advertisement


Начало
Пътят за Хасково вече е отворен
Автор Bibar   
18 декември 2007

ImageДвижението по международен път Е80, което беше прекъснато рано тази сутрин от обърнал се тир, вече е възстановено. В момента е възможно преминаването и в двете посоки - за и от Хасково.

За щастие в иначе зрелищния инцидент няма сериозно пострадали. Единствено шофьорът на тира е получил фрактура на ръката и е в силен шок от случилото се.

Тирът е с турска регистрация е идвал от Любимец, където е нощувал. Все още не е ясно какви са причините за инцидента. Както вече ви информирахме, предполагаемите версии са заспиване на водача на превозното средство или маневра за избягване на удар с автомобил или друго препятствие на пътя. Силно вероятно е и натовареният камион да се е движил  с превишена скорост. При огледа на пострадалия тир бе видно, че гумите му са доста износени. 

Предстои допълнителна работа за пълното изясняване на причините за инцидента.

Движението бе възстановено за около 5 часа.

Тази статия включва 3 коментара
 
Тир се обърна на изхода на Харманли
Автор Bibar   
18 декември 2007

Обърнат ТИР - Харманли
Обърнатият ТИР
Тир, натоварен до горе с нарове се обърна на главен път Е80 и го затвори днес за повече от час. Инцидентът е станал рано тази сутрин точно на изхода на града до бившите казарми. Тирът се е обърнал странично, върху страната на шофьора и е застанал напречно на пътя. Именно това направи преминаването на други превозни средства в посока Хасково невъзможно и движението бе отклонено през Симеоновград.

Тирът е идвал от Любимец, където шофьорът е пренощувал, а не от Русе както споменаха дори БТВ. Най-вероятната причина за инцидента е несъобразена скорост. Вероятно е лека кола идваща от пътя за Симеоновград да е отнела предимството на камиона и в желанието си да избегне удара тирът се е обърнал. Опасност за живота на шофьора няма, макар че той бе приет в болница.

Подробности и снимков материал очаквайте по-късно от нашия екип, намиращ се на мястото на произшествието.

Все още няма коментари по тази статия
 
Художествена изложба в Историческия музей
Автор Bibar   
17 декември 2007

Художествена изложба 17.12. - Харманли
Творби на П. Лозанов
Днес в Историческия музей, като част от подготвената от Община Харманли "Програма за коледните и новогодишните празници", бе открита Художествена изложба.

Експозицията е доста оскъдна и включва творби на местни автори - Пенчо Лозанов, Светла Георгиева, Петър Тръндев, Д-р Димитър Стефанов. Макар и малко, произведенията все пак предизвикаха интерес и посетители на изложбата не липсваха.

Освен, че имаха възможност да разгледат изложбата, те имаха слуката да се  порадват  и на "дар словото" на Г.Янев, който към 17.30 бодро обяви, че закрива изложбата, защото бързал за коктейла за откриването на новата сладкарница.

Хубави думи за ръководството на музея, подредило малка маса с почерпка за гостите и опитало се дори да отопли изложбената зала. Е, това последното е трудна работа де, но все пак личеше, че направено усилие.

За посетители изложбата е отворена за посещение в часовете на работа на музея. 

Все още няма коментари по тази статия
 
Сладкарница отвори врати в Харманли
Автор Bibar   
17 декември 2007

Сладкарница - Харманли
Новата сладкарница
В дни, в които престижно и доходоносно е да отвориш поредната кръчма и да се биеш в гърдите, че имаш ресторант, се намериха хора, които взеха, та отвориха... сладкарница.  Запретнаха ръкави, немериха място, построиха си я, боядисаха я, наредиха я... Не ги познавам и не рекламата е предмет на писанието ми. Просто сладкарницата е на един хвърлей място от дома ми и наблюдавах как бавно, но с много вкус я построиха хората.

Е, дойде време днес да я открият и да заработи. С коктейл, с гости... Както си му е реда!

И макар, че още не беше отворила врати и се подготвяха за откриването,персоналът не ни отказа да си закупим един сладкиш, за да опитаме. Е, останахме очаровани от вкусовите качества, та затова е тая добра приказка за начинанието.

Опитайте и вие! Сладкарницата се намира на булевард "България", до светофарите на НУ "Отец Паисий". Вътре е уютно, топло и приятно, а предлаганият асортимент, предлаган на клиентите гарантира задоволяване и на най-капризните вкусове.

От екипът на harmanli-bg.com - успех на начинанието! 

Все още няма коментари по тази статия
 
<< Първа < Предишна 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Следваща > Последна >>

Резултати 487 - 495 от 732
Последни дискусии във форума
Последни коментари в раздел новини

Анкети

Полагат ли се според вас достатъчно усилия, за да се осигурят нормални условия за придвижване?
 

Безплатни обяви

Продавам
продавам лозе
9.1.2009 09:55
Телефон : 0886951450 след 18 ч.
Продавам
Оборудване за фризьорски салон
6.1.2009 15:19
Телефон : 0897961861
Търся персонал
КАЗИНО
2.1.2009 18:26
Телефон : 088 545 14 13
Търся персонал
МОНТАЖИСТ
24.12.2008 17:00
Телефон : 0897292490
Давам под наем
Магазин в центъра
17.12.2008 08:42
Телефон : 0887585969

Виц от Харманли

Въпрос: - Трябва ли блондинките да мислят преди да се изкажат?
Отговор:- Все е тая.
Disigned by Hristo Genev © 2009 Информационният портал на град Харманли
Тази страница се генерира за: 0,367715 секунди